Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. augusta 2021

Na nového člena súdnej rady kandiduje sudca Krajského súdu v Košiciach Ľuboš KunaySúdna rada SR eviduje jeden návrh na člena súdnej rady, a to predsedu senátu Krajského súdu v Košiciach Luboša Kunaya. Agentúru SITA o tom ...Zdieľať
gettyimages 103300237 676x444 2.8.2021 (Webnoviny.sk) - Súdna rada SR eviduje jeden návrh na člena súdnej rady, a to predsedu senátu Krajského súdu v Košiciach Luboša Kunaya. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa kancelárie súdnej rady Veronika Müller. Oprávnení navrhovatelia mohli predkladať návrhy do pondelka 2. augusta do 15:00.


Predseda Súdnej rady SR Ján Mazák vyhlásil voľbu jedného člena rady potom, čo sa člen Súdnej rady SR a sudca Krajského súdu v Košiciach Martin Michalanský 24. júna 2021 písomne vzdal svojej funkcie z rodinných dôvodov. Mandát mu mal končiť 30. júna 2022. Voľba je vyhlásená na 7. septembra 2021 od 09:00 do 17:00.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na nového člena súdnej rady kandiduje sudca Krajského súdu v Košiciach Ľuboš Kunay © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Francúzska zoo Beauval hlási mimoriadnu udalosť, zapožičanej pande veľkej sa narodili dvojčatá
<< predchádzajúci článok
V Rimavskej Sobote si uctili Svetový deň rómskeho holokaustu

Na nového člena súdnej rady kandiduje sudca Krajského súdu v Košiciach Ľuboš Kunay - diskusné fórum čitateľov