Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. júla 2014

Na Slovensko priviezli najdlhšie hľadaného SlovákaJedného z údajných bossov martinského podsvetia Dušana K. dnes po 15 rokoch na úteku priviezli na Slovensko. O podrobnostiach informovala vo večernom spravodajstve ...Zdieľať
Foto: Ilustračné foto: TASR/Radovan Stoklasa
Bratislava 3. júla (TASR) - Jedného z údajných bossov martinského podsvetia Dušana K. dnes po 15 rokoch na úteku priviezli na Slovensko. O podrobnostiach informovala vo večernom spravodajstve televízia Markíza.


Potom, čo krátko pred jedenástou hodinou odovzdali Dušana K. slovenskej polícii na slovensko-rakúskom priechode, putoval podľa informácií televízie priamo do žilinskej väznice. Dušan K. je od roku 2005 právoplatne odsúdený za vydieranie. Vo väzení by si mal odsedieť dva roky nepodmienečne.

Údajného bossa martinského podsvetia zadržala polícia aj s komplicmi už pred 15 rokmi. Doma im našli zbrane i fiktívne faktúry za ochranu podnikateľov, ktorých vydierali. Súd však Dušana K. prepustil na slobodu. Ten sľúbil, že bude vyšetrovateľom k dispozícii, no namiesto toho ušiel a skrýval sa v Thajsku. Pátral po ňom aj Interpol.

V piatok 25. apríla ho zadržali thajskí policajti. Z Thajska ho previezli už začiatkom mája, najskôr do Rakúska.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vysokorýchlostný vlak havaroval pri skúšobnej jazde na novej trati
<< predchádzajúci článok
Nemecký parlament schválil minimálnu hodinovú mzdu

Na Slovensko priviezli najdlhšie hľadaného Slováka - diskusné fórum čitateľov