Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. októbra 2022

Na Slovensku niet človeka, ktorý by dostal toľko rán ako Igor Matovič, tvrdí GyimesiOdvolávanie Igora Matoviča (OĽaNO) je úplne zbytočné. V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to povedal poslanec NR SR György Gyimesi ...Zdieľať
bp_5080 676x451 2.10.2022 (Webnoviny.sk) - Odvolávanie Igora Matoviča (OĽaNO) je úplne zbytočné. V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to povedal poslanec NR SR György Gyimesi (OĽaNO).

Nezdravá oddanosť klubu OĽaNO


Dodal, že Slovenská republika čelí kríze a oni namiesto toho zabávajú spoločnosť odvolávaním. Podľa Gyimesiho je to výsledok práce SaS. Matovič sa podľa neho vo svojom prejave len bránil a pomenúval javy, ktoré sú prítomné v spoločnosti i v médiách.

Gyimesi dodal, že si myslí, že na Slovensku niet človeka, ktorý by dostal toľko rán ako Igor Matovič. Skritizoval i tvrdenia o nezdravej oddanosti poslaneckého klubu OĽaNO voči Matovičovi.

Matovič blokoval reformy


Bývalá ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (SaS) povedala, že mali veľký záujem pokračovať v začatých reformách. Reformy je ale podľa nej možné robiť len s dôverou ľudí. Zlé vzťahy s ministrom financií sa podľa nej odrážali aj na príprave reforiem a nedostatku financií pre ne.

K spojeniu so stranou Hlas-SD pri návrhu na odvolanie Matoviča sa vyjadrila, že SaS je opozícia. Poslanec Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SD Richard Takáč (SMER-SD) si nie je istý, či je SaS opozícia. Smer-SD podľa neho zahlasuje za Matovičovo odvolávanie. Ich strane však ide najmä o predčasné voľby.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na Slovensku niet človeka, ktorý by dostal toľko rán ako Igor Matovič, tvrdí Gyimesi © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Matovič by sa mal novinárom ospravedlniť, Šeliga rázne odmietol útoky na média
<< predchádzajúci článok
V spojených komunálnych a župných voľbách budú môcť voliť aj ľudia v karanténe, voliči však musia splniť jednu podmienku