Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

19. januára 2006

Na Slovensku sa udomácňuje nová módna značka CherokeeNa Slovensku sa udomácňuje nová módna značka Cherokee. Jej modely prišla na veľkú módnu šou do Fajn Clubu v Záhorskej Bystrici predviesť aj moderátorka Zuzana Belohorcová. Modely americkej ...Zdieľať

BRATISLAVA 19. januára (WN/SITA) - Na Slovensku sa udomácňuje nová módna značka Cherokee. Jej modely prišla na veľkú módnu šou do Fajn Clubu v Záhorskej Bystrici predviesť aj moderátorka Zuzana Belohorcová. Modely americkej značky však nie sú určené iba pre ženy, ale aj mužov.

Módnu prehliadku otvorila prenikavým spevom speváčka Zuzana Smatanová s kapelou. Hosťom zaspievala to najlepšie zo svojho repertoáru, hity ako Tam, kde sa neumiera, či Nech sa deje, čo sa má, ale aj skladbu Pár dní. Po jej vystúpení sa na móle objavili prvé modely, ktoré uviedli jarnú kolekciu 2006. Medzi modelkami sa objavila aj vicemiss Českej republiky z roku 2004 Edita Hortová a Miss Biciny of the World Júlia Liptáková. V ničom za nimi nezaostala ani Zuzana Belohorcová. Hosťom, ktorí prišli privítať novú módnu značku na Slovensku dokázala, že aj keď výškou na mólo nepatrí, dokáže byť očarujúca.

Modely charakterizovala farebnosť, dynamika, temperament, ale zároveň originalita a bezstarostnosť. Spomedzi materiálov prevládala bavlna. Pánske modely za tými ženskými farebne nijako nezaostávali. Dominovala im vínovočervená či oranžová. Dámske modely boli však ako tradične farebne o čosi bohatšie. Návrhári sa nebáli použiť bielu ani lilu, odtiene červenej a obľúbené pastelové farby. Obidve kolekcie dopĺňala piesková khaki farba, odtieň gaštanovej, ale aj prírodná zelená, hnedá a olivová farba. Modely charakterizovali prvky etno, hippie ale aj retro štýlu.

Ženskosť v dámskych modeloch posilňujú čipky a rôzne výšivky. Prekvapivé kombinácie vznikli aj použitím folklórnych a vojenských motívov. V kolekcii nechýbajú ani tradičné džínsy, ktoré vhodne dopĺňajú športové topy. Muži určite ocenia, že kolekcia je pre nich ďalšou šancou obliecť sa nielen zaujímavo, ale aj pohodlne.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Belohorcová je bez práce (3. 1. 2006)
 Belohorcová: Láske sa nevyhýbam (2. 9. 2005)nasledujúci článok >>
Druhú polovicu festivalu Masters Of Rock prekazili búrky
<< predchádzajúci článok
Japonskí vedci pracujú na prístroji, ktorý by prenášal 3D obraz

Na Slovensku sa udomácňuje nová módna značka Cherokee - diskusné fórum čitateľov