Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

31. marca 2012

Na svoju dcéru som pyšná, hovorí matka Whitney HoustonMatka zosnulej speváčky Whitney Houston Cissy je presvedčená, že svoju dcéru vychovala dobre. S médiami hovorila po prvý raz od speváčkinej smrti. "Viem, že som urobila všetko, čo ...Zdieľať
bez nazvu BRATISLAVA 31. marca (WEBNOVINY) - Matka zosnulej speváčky Whitney Houston Cissy je presvedčená, že svoju dcéru vychovala dobre. S médiami hovorila po prvý raz od speváčkinej smrti.


"Viem, že som urobila všetko, čo bolo v mojich silách. Neobviňujem sa," povedala pre televíziu My9.

"Som na svoju dcéru mimoriadne pyšná. Za ten krátky čas, ktorý tu mala, dosiahla veľmi veľa. Bola to úžasná osoba," dodala 78-ročná Cissy Houston, ktorá je tiež úspešnou speváčkou a držiteľkou Grammy.

"Keby som ju mohla priviesť späť, urobila by som to, ale to je nemožné," uviedla.

Whitney Houston zomrela 11. februára. Bez známok života ju našli vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Príčinou tragického úmrtia speváčky bolo utopenie, pričom išlo o dôsledok užívania kokaínu a ochorenia srdca.Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia vo svojom tele aj marihuanu, antihistaminikum a ďalšie lieky. Pochovali ju 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey. Informácie pochádzajú z webových stránok www.people.com a www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Silikónová Nikola to na Farme vzdala a zachránila Romana
<< predchádzajúci článok
Banksyho diela sa vydražili za vyše 400-tisíc libier

Na svoju dcéru som pyšná, hovorí matka Whitney Houston - diskusné fórum čitateľov