Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

09. júla 2015

Na trh sa dostáva elektronická verzia gastrolístkov"Revolúcia v gastrolístkoch", zdôraznil v titulku článku denník PLUS JEDEN DEŇ na strane 25. Gastrokarta je modernou elektronickou alternatívou papierovej stravovacej poukážky - ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: Teraz.sk
Bratislava 9. júla (TASR) - "Revolúcia v gastrolístkoch", zdôraznil v titulku článku denník PLUS JEDEN DEŇ na strane 25. Gastrokarta je modernou elektronickou alternatívou papierovej stravovacej poukážky - gastrolístkom. Používať ju môžete v partnerských zariadeniach, ktoré si pohodlne nájdete na stránke www.trkarta.sk. Najprv ju však musíte aktivovať a určiť si vlastný PIN kód na jej ochranu.


Novú gastrokartu akceptujú takmer všetky známe obchodné reťazce, supermarkety, ale aj menšie potraviny, ktoré pod ne patria, a reštaurácie. Používať plastový gastrolístok je rovnako pohodlné, ako používať bankomatovú kartu. Vložíte do platobného POS terminálu a zadáte svoj PIN. Využiť môžete aj mobilnú platbu cez SMS. Tá príde vhod, ak napríklad reštaurácia, kde sa chcete naobedovať, nemá POS terminál.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Deviaty júl upozorňuje na používanie malých a ľahkých zbraní
<< predchádzajúci článok
Video: Peter Sagan a jeho foto bomba pri rozhovore s Nibalim na Tour de France

Na trh sa dostáva elektronická verzia gastrolístkov - diskusné fórum čitateľov

gastrolístky9.7. 12:23:46