09. októbra 2012

Náhradníci Lakers pokazili hviezdam zápas

Basketbalisti Los Angeles Lakers prehrali vo svojom úvodnom prípravnom stretnutí pred sezónou zámorskej NBA 2012/2013 s Golden State Warriors vysoko 83:110 (26:17, 30:32, 10:37, 17:24). ...

kobe bryant LOS ANGELES 9. októbra (WEBNOVINY) - Basketbalisti Los Angeles Lakers prehrali vo svojom úvodnom prípravnom stretnutí pred sezónou zámorskej NBA 2012/2013 s Golden State Warriors vysoko 83:110 (26:17, 30:32, 10:37, 17:24).

Koučovi Mikovi Brownovi chýbal elitný pivot Dwight Howard, ktorý sa zotavuje z operácie chrbta; na ihrisko však aj tak poslal silnú základnú päťku v zložení Steve Nash, Kobe Bryant, Metta World Peace, Pau Gasol a Robert Sacre.

Po zmene strán na palubovku nevybehla nijaká z hlavných opôr Lakers, a tak hostia úsek na prelome tretej a štvrtej štvrtiny vyhrali zdrvujúco 35:0, keď z nepriaznivého stavu 58:66 odskočili na 93:66.

Kanadský rozohrávač Steve Nash, ktorý posilnil mužstvo Lakers z Phoenixu, debutoval piatimi bodmi a troma asistenciami, ktoré nazbieral v priebehu pätnástich minút.