Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Najdôležitejší módny doplnok, ktorý využijete po celý rokMobil, tablet, kľúče, peňaženka ani zďaleka nie sú najdôležitejšie veci v našom živote. Oveľa viac si ceníme doplnok, v ktorom môžeme mať pri sebe všetko po ruke.Zdieľať
Najdôležitejší módny doplnok, ktorý využijete po celý rok

Teda najmä ženy. Kabelka je súčasť outfitu a štýlový doplnok, ktorý sa využíva po celý rok. Platí to však len za predpokladu, ak si vyberiete overenú a tú najlepšiu značku.

Problém je v tom, že obrovské množstvo značiek ponúka kabelky a tašky v rôznych cenových kategóriách, materiáloch a štýloch. Ako sa potom nestratiť v tejto odrode, a ako získať kvalitný predmet za rozumnú cenu?

Materiál je základ

Kožené výrobky sú na prvom mieste z hľadiska praktickosti aj trvanlivosti. Sú nenáročné na starostlivosť, dlho si zachovajú atraktívny vzhľad, vďaka čomu vám bude jedna kvalitná dámska kabelka slúžiť celý rok a niekoľko ďalších nasledujúcich sezón.

Ako si však vybrať dobrú kožu a byť si istí, že nejde o napodobeninu. Moderné technológie koniec koncov urobili taký krok vpred, že existujú náhrady kože, ktoré si možno pomýliť s tou pravou.

Venujte pozornosť hlavným bodom ako je vôňa, interakcia s vodou, kvalita stehov a ohybnosť materiálu. Najdôležitejšia je ale odolnosť materiálu, vďaka ktorej vám moderná talianska kožená kabelka vydrží roky.

Všímajte si funkčnosť modelu

Kabelka je nevyhnutným doplnkom pre vzhľad každej ženy. Jediným kritériom pre výber tohto dôležitého atribútu je však často iba vzhľad. Tento prístup ale nie je vždy správny. Ak kabelku považujete za investíciu a chcete, aby bola funkčná, prezentovateľná a kvalitná, mali by ste si ju zvoliť zodpovedne.

V takom prípade sa musíte riadiť aj kritériami ako je budúca funkčnosť kabelky, výška a typ postavy, tvar, veľkosť kabelky a množstvo priečinkov v nej. Čím viac univerzálna, tým lepšie, pretože ju využijete na množstvo príležitostí.

Tak neváhajte a dobre svoj výber zvažujte. Odmenou vám bude kabelka, ktorá vám bude robiť radosť celý život.

Zdroj obrázka:Oleg Mitkevych/Shutterstock.com

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Trenčíne za nedeľu otestovali 4036 ľudí
<< predchádzajúci článok
Prezidentka Zuzana Čaputová spúšťa vlastný podcast s názvom Zjednotená krajina

Najdôležitejší módny doplnok, ktorý využijete po celý rok - diskusné fórum čitateľov