Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. mája 2020

NAKA zadržala počas akcie Ďurko tri osoby, ktoré obchodovali s drogami (foto)Národná kriminálna agentúra (NAKA) v piatok 22. mája v noci zasahovala v rámci akcie zameranej na zadržanie osôb, ktoré sa podieľali na ...Zdieľať
100721506_3364212503608948_1154168471051829248_o 676x507 23.5.2020 (Webnoviny.sk) - Národná kriminálna agentúra (NAKA) v piatok 22. mája v noci zasahovala v rámci akcie zameranej na zadržanie osôb, ktoré sa podieľali na obchodovaní s drogami, presnejšie s pervitínom.


NAKA v rámci akcie Ďurko zadržala osoby, ktoré ho nakupovali v Košiciach a následne drogy distribuovali najmä konečným užívateľom v okresoch Spišská Nová Ves a Poprad. Polícia SR o tom informovala na sociálnej sieti.

„Počas akcie Ďurko bol zistený pervitín, ktorý bol práve prevážaný do Spišskej Novej Vsi,“ vysvetlila polícia. Pri zásahu tiež zaistili finančnú hotovosť.

Pri zásahu zadržali policajti tri osoby a vykonali tri domové prehliadky a tiež prehliadku vozidla. Podľa polície bol už v minulosti jeden z páchateľov odsúdený za páchanie drogovej trestnej činnosti.

So zadržanými osobami prebiehajú procesné úkony.


Zdroj: Webnoviny.sk - NAKA zadržala počas akcie Ďurko tri osoby, ktoré obchodovali s drogami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polícia pátra po vodičovi, ktorý narazil do motorky a z miesta nehody ušiel
<< predchádzajúci článok
Polícia zadržala dvoch mužov z okresu Partizánske s väčším množstvom drog

NAKA zadržala počas akcie Ďurko tri osoby, ktoré obchodovali s drogami (foto) - diskusné fórum čitateľov