Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. februára 2020

NAKA zasahuje vo viacerých krajoch Slovenska, počas akcie Tiger už zadržala 24 osôb (foto)Policajti NAKA v týchto chvíľach zasahujú v Žilinskom, Nitrianskom, Banskobystrickom a Bratislavskom kraji. Ide o akciu s krycím názvom ...Zdieľať
akcia tiger naka 676x358 18.2.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti NAKA v týchto chvíľach zasahujú v Žilinskom, Nitrianskom, Banskobystrickom a Bratislavskom kraji.


Ide o akciu s krycím názvom Tiger, ktorá súvisí s neoprávneným zaobchádzaním s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom, spáchaného organizovanou skupinou a s obzvlášť závažným zločinom legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Doposiaľ zadržali 24 osôb a vykonali prehliadky viacerých priestorov. Naďalej vykonávajú aj ďalšie procesné úkony.

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, akciu vykonávajú za účasti medzinárodného vyšetrovacieho tímu, za prítomnosti kolegov z Francúzska, vrátane pracovníkov Francúzskej justície a pracovníkov Europolu. Viac informácií o razii polícia poskytne až keď to procesná situácia dovolí.


Zdroj: Webnoviny.sk - NAKA zasahuje vo viacerých krajoch Slovenska, počas akcie Tiger už zadržala 24 osôb (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenská pošta sa modernizuje, prichádza s novou elektronickou službou
<< predchádzajúci článok
Polícia vykonáva razie po celom Turecku, vydali zatykače na stovky ľudí

NAKA zasahuje vo viacerých krajoch Slovenska, počas akcie Tiger už zadržala 24 osôb (foto) - diskusné fórum čitateľov