Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. februára 2024

Navaľného pohreb bude v piatok v moskovskom chráme. Známe tiež je, kde ho pochovajúPohreb a posledná rozlúčka so zosnulým lídrom ruskej opozície Alexejom Navaľným sa uskutoční v piatok v Moskve. Ako referuje web news.sky.com, v stredu to uviedla jeho ...Zdieľať
argentina_russia_navalny_obit_99334 676x451 28.2.2024 (SITA.sk) - Pohreb a posledná rozlúčka so zosnulým lídrom ruskej opozície Alexejom Navaľným sa uskutoční v piatok v Moskve. Ako referuje web news.sky.com, v stredu to uviedla jeho hovorkyňa Kira Jarmyšová.


Obrad má byť v kostole vo štvrti Marjino na juhovýchode ruskej metropoly. Jarmyšová odkázala ľuďom, aby „prišli v predstihu“. Pohreb sa následne uskutoční na Borisovskom cintoríne.


Najhlasnejší kritik režimu súčasného vodcu Vladimira Putina zomrel v piatok 16. februára v arktickej trestaneckej kolónii. Tím opozičného politika tvrdí, že bol zavraždený Putinovými ľuďmi.
Zdroj: SITA.sk - Navaľného pohreb bude v piatok v moskovskom chráme. Známe tiež je, kde ho pochovajú © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na predavačku na železničnej stanici v Poprade vytiahol nôž, ona nestratila duchaprítomnosť
<< predchádzajúci článok
Muž na poškodeného najprv zaútočil obuškom, potom mu ukradol tašku