05. marca 2018

NBA: Clippers tesne porazili Nets

Veľký podiel na úspechu mal Austin Rivers, ktorý nastrieľal štrnásť zo svojich 27 bodov vo štvrtej štvrtine, 33,5 sekundy pred koncom dosiahol rozhodujúcu trojku. Foto: TASR/AP
Washington 5. marca (TASR) - Basketbalisti Los Angeles Clippers zdolali v noci na pondelok v domácom stretnutí NBA Brooklyn Nets 123:120. Veľký podiel na úspechu mal Austin Rivers, ktorý nastrieľal štrnásť zo svojich 27 bodov vo štvrtej štvrtine, 33,5 sekundy pred koncom dosiahol rozhodujúcu trojku.

Nets prehrali v deviatom zápase na palubovkách súperov za sebou, "vonku" neuspeli od 21. januára, keď tesne triumfovali v Detroite.