Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

18. novembra 2018

NDS vyhlásila súťaž na dokumentáciu k úseku D3 za 7,9 mil. eurNárodná diaľničná spoločnosť (NDS) vyhlásila súťaž na dokumentáciu k úseku diaľnice D3 na Kysuciach. Konkrétne ide o úsek Žilina, Brodno - Kysucké Nové ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/Milan Kapusta
Bratislava 18. novembra (TASR) - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) vyhlásila súťaž na dokumentáciu k úseku diaľnice D3 na Kysuciach. Konkrétne ide o úsek Žilina, Brodno - Kysucké Nové Mesto. Cenu za tieto služby predpokladajú diaľničiari vo výške 7,894 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty.


Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení tendra, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania. Dodávateľ, ktorý zo súťaže vzíde, by mal pre NDS okrem iného vypracovať zmeny dokumentácie na územné rozhodnutie, tiež dokumentáciu na stavebné povolenie, dokumentáciu na ponuku a zaistiť by mal aj výkon autorského dozoru a výkon koordinátora dokumentácie pre túto stavbu.

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť v tendri do 11. decembra tohto roku. Úsek diaľnice D3 Žilina, Brodno - Kysucké Nové Mesto má byť po dokončení dlhý 11,2 kilometra.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Corbyn v Sky News: Zatiaľ sú podmienky dohody o brexite neprijateľné
<< predchádzajúci článok
Na pomníku v Rudlovej je druhá busta Štefánika, pôvodnú zabetónovali

NDS vyhlásila súťaž na dokumentáciu k úseku D3 za 7,9 mil. eur - diskusné fórum čitateľov