Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. júla 2020

Nekop ho, točia to. Video zachytáva zásah policajtov voči mužovi s nožom v centre BratislavyZásah policajtov voči ozbrojenému mužovi v centre Bratislavy zachytila kamera.Zdieľať
Nekop ho, točia to. Video zachytáva zásah policajtov voči mužovi s nožom v centre Bratislavy

Najprv s ním komunikovali a vyzývali ho, aby upustil od svojho konania. Keďže ignoroval ich výzvy, museli voči nemu vykonať služobný zákrok za použitia donucovacích prostriedkov.

Muža zadržali a bol ošetrený privolanou Rýchlou záchrannou službou, keďže utrpel počas zákroku ľahké zranenia.

Podľa policajnej viceprezidentky Jany Maškarovej z medializovaného videa sa nedá presne vyhodnotiť, či bol alebo nebol zákrok policajtov adekvátny. Jej vyjadrenie zverejnila polícia na sociálnej sieti Facebook. Zákrok vyhodnotia nadriadený zasahujúcich policajtov a bude sa ním zaoberať aj Odbor kontroly Prezídia PZ.

„Je potrebné si však uvedomiť, že ten muž mal batoh a policajti museli pracovať s tou verziou, že v ňom môže mať výbušninu,“ dodala Maškarová s tým, že muž okrem toho „Allah akbar“ a preto bolo nasadených toľko policajtov a použité donucovacie prostriedky

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Spojených štátoch stúpol počet nakazených koronavírusom na tri milióny, rapídne sa zvýšilo testovanie
<< predchádzajúci článok
Zahraničným študentom v USA hrozí deportácia. Musia prestúpiť na prezenčnú výučbu, inak prídu o víza

Nekop ho, točia to. Video zachytáva zásah policajtov voči mužovi s nožom v centre Bratislavy - diskusné fórum čitateľov