Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. novembra 2005

Neonacisti zavraždili mladého Žilinčana!Na dunajskom nábreží vraj vraždili skúsení zabijaciZdieľať
Bratislava je zdesená! Polícia posilnila bezpečnostné opatrenia v uliciach a vytrvalo pátra po beštiálnych vrahoch mladíka zo Žiliny. Mnohí ľudia priznávajú, že sa po zotmení boja vyjsť na ulicu.

V piatok približne o štvrť na jedenásť na Tyršovom námestí minimálne päť útočníkov, pravdepodobne neonacistov, beštiálne na smrť dobodalo nožmi
19-ročného Žilinčana. Jeho dvoch priateľov zranili ťažko, ďalším štyrom chlapcom sa našťastie podarilo utiecť. Podľa očitých svedkov útok holohlavcov netrval dlhšie ako jednu minútu. „Tí ľudia boli vycvičení zabíjať,“ tvrdí mladý muž, ktorý masaker na Tyršovom nábreží náhodou videl z diaľky.
Kukláči krátko po krvavom incidente uskutočnili zásah vo vykričanej krčme Propeler, ktorú s obľubou navštevuje „alternatívna“ mládež z Bratislavy. Tá je z vraždy zdesená.
„Minimálne dva roky sa tu nič podobné nestalo, náckovia k nám síce chodia, ale tí ‚naši’ určite nezabíjali,“ tvrdí štamgast - punker z Propelera.  Napriek tomu, že holohlaví útočníci vraždili a surovo tĺkli nevinných mladých ľudí iba niekoľko metrov od krčmy, jej návštevníci nič nepočuli ani nevideli. V rovnakom čase vrcholila v neďalekej Inchebe diskotéka, na ktorej sa zišli mladí ľudia zo širokého okolia. Policajti nevylučujú ani možnosť, že brutálni útočníci si práve na tejto diskotéke vyhliadli svoje budúce obete.
Od soboty sú niektoré vykričané bratislavské krčmy a futbalové štadióny pod drobnohľadom kukláčov. Polícia, ktorá pravdepodobne už získala na základe vypovedí svedkov incidentu a kamerového systému možné portréty útočníkov, zadržala do soboty desiatich holohlavcov na futbalovom štadióne Slovan Bratislava. Všetci boli ozbrojení nožmi a boxermi. Holohlavcov krátko po zadržaní a vypočutí prepustili, ich zbrane budú podrobené expertízam. Podľa slov Aleny Toševovej z bratislavskej polície bezpečnostné opatrenia budú v bratislavských uliciach až do odvolania. V pohotovosti sú desiatky policajtov, ktorí pátrajú po nebezpečných páchateľoch. Vrahom a násilníkom sa zatiaľ darí mužom zákona unikať.
Jožo T. Schön

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Stanú sa drahé potraviny osudom Európy?
<< predchádzajúci článok
Predvolebná kampaň v Iraku

Neonacisti zavraždili mladého Žilinčana! - diskusné fórum čitateľov

...7.11. 9:56:04
ale aj oni to mozu byt17.11. 21:28:29
propeler7.11. 12:22:29
katastrofa- bezmocna policia17.11. 21:23:05
STOP NAZI!4.2. 14:54:32
PUNK E SKINS UNITED! OI!! OI!!!30.10. 23:32:44