Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

11. apríla 2018

Nesrovnal: Kandidatúrou sa nezaoberám. Vyjadrím sa, keď bude na to časNa archívnej snímke primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal.Zdieľať
Na archívnej snímke primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal. Foto: TASR - Dano Veselský
 
Bratislava 11. apríla (TASR) – Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal sa ešte stále nezaoberá svojou kandidatúrou v tohtoročných komunálnych voľbách. Povedal to pre TASR s tým, že sa k tomu vyjadrí, až keď na to príde vhodný čas. Naďalej je tak otázne, či bude obhajovať svoje víťazstvo z roku 2014.


"Nezaoberám sa tým, vidíte, koľko máme pred sebou práce. Venovať sa tomu budem, keď príde na to vhodná doba," dodal Nesrovnal. Medzi možnými kandidátmi na primátora hlavného mesta sa spomína aj starosta bratislavskej mestskej časti Nové Mesto Rudolf Kusý, ten to však odmietol. "Neuvažoval som a ani neuvažujem nad tým," povedal pre TASR. Potvrdil však, že chce vo voľbách obhájiť post starostu. V Novom Meste je podľa jeho slov totiž množstvo projektov, ktoré by rád dokončil alebo začal pracovať na nových.

Prvým oficiálnym kandidátom na primátora Bratislavy v tohtoročných komunálnych voľbách je architekt, mestský aktivista a hudobník Matúš Vallo. Primátorský post zvažuje bývalý generálny riaditeľ RTVS Václav Mika. Rovnako aj starostovia bratislavských mestských častí Jozef Krúpa zo Záhorskej Bystrice a Ján Mrva z Vajnôr. O tom, akým spôsobom sa zapojiť do komunálnych volieb, uvažuje tiež bývalý primátor hlavného mesta Milan Ftáčnik. Medzi možnými kandidátmi sa spomína aj poslanec Národnej rady SR a bratislavský mestský poslanec Ján Budaj.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rast zásob v USA znížil ceny ropy, cena Brentu sa ale drží nad 70 USD
<< predchádzajúci článok
Kandidatúru na primátora Popradu oznámil mestský poslanec Ondrej Kavka

Nesrovnal: Kandidatúrou sa nezaoberám. Vyjadrím sa, keď bude na to čas - diskusné fórum čitateľov