Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. apríla 2021

Neuveriteľné! Slovák pokoril rekordný jackpot so stávkou spred viac ako mesiacaV doplnkovej hre JOKER padol nový rekordný jackpot – vyše 901-tisíc EUR. Pokoril ho výherca, ktorý svoju stávku uzavrel ešte na konci februára. Ako je to možné?Zdieľať
Neuveriteľné! Slovák pokoril rekordný jackpot so stávkou spred viac ako mesiaca

V stredajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, padol nový rekordný jackpot. Šťastný hráč získal vďaka vyžrebovanému šesťčísliu 9-7-7-1-7-4 fantastických 901 549,55 EUR. Vyhrať sa mu podarilo vďaka stávke predplatenej na 12 žrebovaní. Úspešný bol v poslednom žrebovaní.

Výherca lákavého jackpotu z doplnkovej hry JOKER uspel so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Šťastný hráč si účasť v doplnkovej hre JOKER priplatil k jednotipovej stávke v hre LOTO, ktorú uzatvoril ešte koncom februára. Stávku mal predplatenú na 12 žrebovaní a zaplatil za ňu 18 EUR. Úspech v podobe fantastického jokerového jackpotu zožal v poslednom, 12. žrebovaní.

Jackpot 901 549,55 EUR sa v doplnkovej hre JOKER kumuloval od 11. októbra 2020. Ide o druhý jackpot v histórii doplnkovej hry JOKER, ktorý prekročil hranicu pol milióna EUR. Predchádzajúci rekordný jackpot sa kumuloval od 13. októbra 2019 a keď 9. februára 2020 padol, mal výšku 574 622,05 EUR.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výskumníci z FIIT STU v spolupráci s priemyslom pracujú na zvyšovaní bezpečnosti cloudu
<< predchádzajúci článok
Štúdie z Británie a EÚ potvrdili, že výhody AstraZenecy prevažujú

Neuveriteľné! Slovák pokoril rekordný jackpot so stávkou spred viac ako mesiaca - diskusné fórum čitateľov