Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. novembra 2018

NEVIDELI STE HO? Polícia pátra po nezvestnom mužovi z UkrajinyNa snímke Mychailo Chup.Zdieľať
Na snímke Mychailo Chup. Foto: TASR KR PZ v Trnave
Trnava 29. novembra (TASR) - Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom mužovi z Ukrajiny. Mykhailo Chup z Užhorodu, ktorý sa zdržiaval a pracoval na rôznych miestach v Trnavskom kraji, bol naposledy 1. novembra 2018 v telefonickom kontakte so svojou dcérou, žijúcou na Ukrajine. Odvtedy sa tento 51-ročný muž zdržiava na neznámom mieste a nepodal o sebe žiadnu správu.


Mykhailo Chup je vysoký asi 170 cm, štíhlej postavy, má hnedé oči a prešedivené vlasy so začínajúcou lysinou vpredu. Na nohe a pravom ramene má tetovanie, na ľavej strane hrudníka má jazvu od popálenia. „Jeho nezvestnosť bola polícii nahlásená 25. novembra 2018 v nočných hodinách a odvtedy po ňom polícia pátra. Vykonanými miestnymi pátracími akciami a previerkami na miestach, kde by sa mohol zdržiavať, sa ho zatiaľ vypátrať nepodarilo," informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Martina Kredatusová.

Polícia sa preto obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri jeho vypátraní. „Ak niekto nezvestného Ukrajinca niekde videl, nech to oznámi na linku 158," dodala hovorkyňa.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sýrsky veľvyslanec pri OSN: Západ by mal zrušiť sankcie
<< predchádzajúci článok
Mestá vedia o hrozbách zmeny klímy, podľa odborníkov však nekonajú

NEVIDELI STE HO? Polícia pátra po nezvestnom mužovi z Ukrajiny - diskusné fórum čitateľov