11. januára 2018

NHL: Chicago podľahlo Minnesote, Toronto nestačilo na Ottawu

Hráč Minnesoty Tyler Ennis (63) stráca kontrolu nad pukom a snaží sa prestreiť cez brankára Chicago Blackhawks Antona Forsberga (31) počas druhej tretiny zápasu NHL. Foto: TASR/AP
New York 11. januára (TASR) - Hokejisti Chicaga prehrali v noci na štvrtok v zámorskej NHL na domácom ľade s Minnesotou 1:2. Hostia dokázali v zápase otočiť skóre, víťazný gól Wild strelil v 44. minúte obranca Ryan Suter.

Za Blackhawks už nenastúpil Richard Pánik, ktorého klub vymenil v noci do Arizony. V zostave "jastrabov" chýbal aj druhý slovenský útočník Tomáš Jurčo. V kanadskom derby Toronto podľahlo doma Ottawe 3:4.