27. marca 2018

NHL: Pánik pomohol asistenciou k výhre Arizony nad Tampou Bay

Hráči Arizona Coyotes - brankár Antti Raanta (v strede), oslavuje s obrancom Kevinom Connauton (44) a krídelníkom Richardom Pánikom (14) po porážke Tampa Bay Lightning. Foto: TASR/AP
New York 27. marca (TASR) - Slovenský hokejista Richard Pánik prispel asistenciou k víťazstvu Arizony nad Tampou Bay 4:1. V ďalšom nočnom dueli zámorskej NHL Buffalo ukončilo 13-zápasovú víťaznú domácu sériu Toronta, ktoré zdolalo 3:2.

NHL - výsledky:

Carolina - Ottawa 4:1, New York Islanders - Florida 0:3, Toronto - Buffalo 2:3, Montreal - Detroit 4:2, New York Rangers - Washington 2:4, Tampa Bay - Arizona 1:4 /za hostí Pánik 0+1/, Chicago - San Jose 3:4 pp a sn, Vegas - Colorado 2:1 po druhej tretine, Los Angeles - Calgary 0:0 po prvej tretine

Tenis: Čorič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Miami