10. októbra 2019

NHL: Tatarov Montreal podľahol v Buffale 4:5 po predĺžení

Ilustračná fotografia.

Ilustračná fotografia. Foto: TASR
New York 10. októbra (TASR) - Hokejisti Montrealu Canadiens prehrali v noci na štvrtok na ľade Buffala Sabres 4:5 po predĺžení. Hostia absolvovali predĺženie aj vo svojom treťom vystúpení v novej sezóne NHL. Slovenskému reprezentantovi Tomášovi Tatarovi zápas nevyšiel, bodovo sa nepresadil a obe jeho dvojminútové vylúčenia domáci potrestali. Prvou hviezdou stretnutia sa stal kapitán Sabres Jack Eichel, ktorý k dvom gólom pridal dve asistencie.

Stopercentnú bilanciu si udržala Philadelphia Flyers. Vo svojom druhom zápase v ročníku doma zdolal New Jersey Devils 4:0. Naopak, "diabli" sa z plného bodového zápisu netešili ani do tretice.

Hráči Los Angeles Kings podľahli vo Vancouveri 2:8. Domáce "kosatky" dosiahli štyri zásahy v tretej tretine v rozmedzí deviatich minút.