06. februára 2018

Nitra prehrala v šestnásťfinále UEFA Youth League s Feyenoordom 2:3

Mladí futbalisti FC Nitra prehrali v šestnásťfinále play off UEFA Youth League na domácej pôde s favorizovaným Feyenoordom Rotterdam 2:3, keď rozhodujúci gól inkasovali v poslednej minúte riadneho hracieho ...

Nitra 6. februára (TASR) - Mladí futbalisti FC Nitra prehrali v šestnásťfinále play off UEFA Youth League na domácej pôde s favorizovaným Feyenoordom Rotterdam 2:3, keď rozhodujúci gól inkasovali v poslednej minúte riadneho hracieho času.

Starší dorastenci Nitry mali v juniorskej verzii Ligy majstrov na dosah prekvapenie, ešte dvadsať minút pred koncom viedli nad holandským súperom vďaka dvom presným zásahom Mareka Fábryho 2:1. Potom ale Orkun Kökcü vyrovnal a v 90. minúte rozhodol o postupe herne i strelecky dominantného Feyenoordu Wouter Burger.