Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

12. augusta 2021

Nomináciám na MTV Video Music Awards dominuje Justin Bieber, má však silnú konkurenciuZoznam kandidátov na 2021 MTV Video Music Awards ovládol kanadský spevák Justin ...Zdieľať
music justin_bieber_36903 ff7c23593afb459c91c7a9fe909fa142 676x476 12.8.2021 (Webnoviny.sk) - Zoznam kandidátov na 2021 MTV Video Music Awards ovládol kanadský spevák Justin Bieber. Dvadsaťsedemročný interpret si vyslúžil sedem nominácií vrátane tej v kategórii Umelec roka. Za Bieberom nasleduje americká rapperka Megan Thee Stalion so šiestimi nomináciami.


Po päť nominácií majú rapperi Drake a Lil Nas X, rapperka a speváčka Doja Cat, spevák Giveon, speváčky Billie Eilish a Olivia Rodrigo a K-popová skupina BTS.

Bieberovi konkuruje Ariana Grande


O cenu pre umelca alebo umelkyňu roka sa okrem Biebera uchádzajú spomenuté Megan Thee Stallion, Doja Cat a Olivia Rodrigo, ako aj Ariana Grande a Taylor Swift.

V kategórii Videoklip roka súťažia WAP od Cardi B a Megan Thee Stallion, POPSTAR od DJ-a Khaleda, Drakea a Justina Biebera, Kiss Me More od Doja Cat a SZA, Bad Habits Eda Sheerana, MONTERO (Call Me By Your Name), za ktorým stojí Lil Nas X, a Save Your Tears od The Weeknda.

Ceny rozdajú v septembri


Piesňou roka môžu vyhlásiť spomenutú WAP, Mood od 24kGoldn a ianna diora, Leave The Door Open od Bruna Marsa, Andersona .Paaka a Silk Sonic, Dynamite od BTS, Levitating speváčky Dua Lipa a drivers license Olivie Rodrigo.

24kGoldn, Giveon, The Kid LAROI, Olivia Rodrigo, Polo G a Saweetie sa uchádzajú o cenu pre najlepšieho nováčika. Udeľovanie tohtoročných MTV Video Music Awards sa uskutoční 12. septembra v Barclays Center v New Yorku.


Zdroj: Webnoviny.sk - Nomináciám na MTV Video Music Awards dominuje Justin Bieber, má však silnú konkurenciu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minulosť Bratislavy pripomínajú počas víkendu korunovačné slávnosti
<< predchádzajúci článok
Recenzia - komentár: Nedajme Jánošíkovi v nás zahynúť

Nomináciám na MTV Video Music Awards dominuje Justin Bieber, má však silnú konkurenciu - diskusné fórum čitateľov