Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

08. novembra 2022

Nórska princezná Märtha Louise sa vzdala oficiálnych povinností, rozhodnutie sa týka aj roly jej snúbencaNórska princezná Märtha Louise v utorok povedala, že už nebude oficiálne zastupovať nórsky kráľovský palác. Dcéra kráľa Haralda to odôvodnila mnohými otázkami týkajúcimi sa jej roly aj roly jej ...Zdieľať
norway_royals_33226 2aca007125b340d4bd17875cee0e1284 676x524 8.11.2022  - Nórska princezná Märtha Louise v utorok povedala, že už nebude oficiálne zastupovať nórsky kráľovský palác. Dcéra kráľa Haralda to odôvodnila mnohými otázkami týkajúcimi sa jej roly aj roly jej snúbenca.


Rozhodla som sa, že v súčasnosti už nebudem vykonávať oficiálne povinnosti pre kráľovskú rodinu,“ uviedla vo vyhlásení paláca a dodala, že rozhodnutie bolo prijaté v koordinácii s jej rodičmi, aby nebol naštrbený pokoj v kráľovskej rodine.

Päťdesiatjedenročná princezná, ktorá je štvrtou v nástupníctve na nórsky trón, sa v júni zasnúbila s Američanom Durekom Verrettom, ktorý sa na svojej stránke označuje za šamana a liečiteľa. Minimálne jedna nadácia, ktorej Märtha Louise slúžila ako patrónka, následne ukončila vzťahy s princeznou.


Zdroj: Webnoviny.sk - Nórska princezná Märtha Louise sa vzdala oficiálnych povinností, rozhodnutie sa týka aj roly jej snúbenca © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najväčšia kryptomenová platforma Binance prevezme rivala FTX.com
<< predchádzajúci článok
Zomrela Marie Poledňáková, režisérka kultovej komédie S tebou ma baví svet