Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

04. februára 2009

Nové CD Marilyna Mansona sa bude volať The High End Of LowNový album amerického speváka Marilyna Mansona sa bude volať The High End Of Low.Zdieľať
Čerstvý štyridsiatnik to uviedol na svojej oficiálnej stránke marilynmanson.com. Nasledovník šiestej štúdiovej nahrávky Eat Me, Drink Me (2007) ešte nemá stanovený dátum vydania, no Manson uvádza, že by sa do obchodov mohol dostať v máji. V rozhovore pre magazín Rolling Stone hudobník s občianskym menom Brian Hugh Warner prezradil, že prvým singlom z CD bude skladba I Want To Kill You Like They Do In The Movies. "Tá pieseň má deväť minút. Je hrozne sadistická a v skratke by sa dalo povedať, že je o vražde, sexe a smrti," dodal Manson.

Marilyn Manson sa narodil 5. januára 1969 v meste Canten v americkom štáte Ohio. Študoval žurnalistiku na univerzite na Floride, kde o miestnych hudobných zoskupeniach začal písať do časopisu South California. Svoje umelecké meno si zostavil z mien dvoch slávnych osobností - krstné má podľa herečky Marilyn Monroe a priezvisko si zvolil na základe mena slávneho sériového vraha Charlesa Mansona. Podľa vlastných slov z roku 2005 by sa chcel v budúcnosti skôr sústrediť na kinematografiu než hudbu. Preferuje totiž umenie a nie biznis, za ktorý hudbu považuje. Od roku 1994 sa prezentoval šiestimi štúdiovými nahrávkami. Na konte má vlastné hity ako The Beautiful People, The Dope Show, Disposable Teens a Rock is Dead, ale i úspešné coververzie Sweet Dreams (Are Made of This), Personal Jesus alebo Tainted Love.

Informáciu zverejnil server angryape.com.

(SITA)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Marilyn Manson si dal postaviť robotickú verziu svojej priateľ (30. 11. 2007)nasledujúci článok >>
Milovníci gájd sa 22. raz stretnú na Gajdošských fašiangoch
<< predchádzajúci článok
Parazity mačiek a psov nemusia byť vždy viditeľné