Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. augusta 2021

Novinári pokrývajúci návštevu pápeža Františka na Slovensku musia byť zaočkovaní, akreditáciu dostanú po splnení podmienokNovinári, ktorí budú chcieť spravodajsky pokrývať návštevu pápeža Františka na Slovensku v septembri, musia byťZdieľať
frantisek 676x451 3.8.2021 (Webnoviny.sk) - Novinári, ktorí budú chcieť spravodajsky pokrývať návštevu pápeža Františka na Slovensku v septembri, musia byť zaočkovaní. Na svojom webe o tom informuje Tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska (TK KBS). Akreditácia domácich aj zahraničných novinárov je možná do nedele 5. septembra.


Akreditovať sa pre domácich aj zahraničných novinárov je možné prostredníctvom stránky www.navstevapapeza.sk, kde je potrebné vyplniť formulár v slovenskom alebo anglickom jazyku.

„Akreditácia bude zahŕňať využívanie tlačových centier na jednotlivých miestach návštevy a účasť na vybraných udalostiach. Na udelenie akreditácie je nevyhnutné splniť predpísané podmienky, špecifikované vo formulári na stránke,“ uvádza TK KBS.

Pápež František príde na Slovensko v dňoch 12. až 15. septembra. Navštívi Bratislavu, Košice, Prešov a Šaštín-Stráže (okr. Senica).


Zdroj: Webnoviny.sk - Novinári pokrývajúci návštevu pápeža Františka na Slovensku musia byť zaočkovaní, akreditáciu dostanú po splnení podmienok © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Špecializovaný súd rozhodne o psychiatrickej liečbe pre Sheilu, ktorá sa vyhrážala aj prezidentke
<< predchádzajúci článok
Väzenie a pokuta za údajnú urážku prezidenta. Bieloruský novinár si odsedí jeden a pol roka

Novinári pokrývajúci návštevu pápeža Františka na Slovensku musia byť zaočkovaní, akreditáciu dostanú po splnení podmienok - diskusné fórum čitateľov