Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. mája 2023

Ódor sa stretne s Macronom, ale aj s českým premiérom Fialom či Von der LeyenovouPredseda úradníckej vlády Ľudovít Ódor sa v stredu 31. mája na Úrade vlády SR stretne s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.Zdieľať
premier ludovit odor 676x451 30.5.2023 (SITA.sk) - Predseda úradníckej vlády Ľudovít Ódor sa v stredu 31. mája na Úrade vlády SR stretne s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.

Geopolitická a hospodárska situácia


Ako ďalej v tlačovej správe informoval Tlačový odbor Úradu vlády SR, diskutovať budú o vzájomných slovensko-francúzskych vzťahoch, ale aj o aktuálnej geopolitickej a hospodárskej situácii.

Ódor sa taktiež stretne s českým premiérom Petrom Fialom, témou ich stretnutia bude najmä prehlbovanie a rozvoj slovenskej a českej spolupráce vo viacerých oblastiach.

Konferencia Globsec


Premiér SR sa v stredu zároveň zúčastní na medzinárodnej bezpečnostnej konferencii GLOBSEC 2023 Bratislava Forum.

Tu sa stretne s predsedníčkou Európskej komisie Ursulou von der Leyenovou, s chorvátskym premiérom Andrejom Plenkovićom a podpredsedníčkou vlády Ukrajiny pre európsku a euroatlantickú integráciu Oľhou Stefanišynovou.


Zdroj: SITA.sk - Ódor sa stretne s Macronom, ale aj s českým premiérom Fialom či Von der Leyenovou © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sulík sa stretol s Ódorom, vyjadril sa aj k vysloveniu dôvery novej vláde
<< predchádzajúci článok
Henkel Slovensko oslávi jedinečnosť Týždňom diverzity