Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

10. februára 2013

Odovzdali Oscary za vedecký a technický prínosAmerická Akadémia filmových umení a vied odovzdala v sobotu v Beverly Hills ceny za vedecký a technický prínos. Tri ceny udelili v oblasti vedeckého a päť v oblasti technického ...Zdieľať
hawk koch BRATISLAVA 10. februára (WEBNOVINY) - Americká Akadémia filmových umení a vied odovzdala v sobotu v Beverly Hills ceny za vedecký a technický prínos.


Tri ceny udelili v oblasti vedeckého a päť v oblasti technického prínosu.

Celkovo tieto ocenenia v sobotu získalo 24 odborníkov, pričom okrem nich si kameraman a špecialista na vizuálne efekty Bill Taylor odniesol Medailu Johna A. Bonnera za "výnimočnú službu a prínos k presadzovaniu vysokého štandardu Akadémie".

Plakety za vedecké úspechy tento rok získali Simon Clutterbuck, James Jacobs, Richard Dorling, Philip McLauchlan, Allan Jaenicke, John-Paul Smith, Ross Shain, Joe Murtha, William Frederick a Jim Markland.

Certifikát Akadémie za výkony v technickej oblasti si odniesli J.P. Lewis, Matt Cordner, Nickson Fong, Lawrence Kesteloot, Drew Olbrich, Daniel Wexler, Steve LaVietes, Brian Hall, Jeremy Selan, Theodore Kim, Nils Thuerey, Markus Gross, Doug James a Richard Mall. Ceremoniál moderovali Chris Pine a Zoe Saldana, ktorí sa objavia v pripravovanom pokračovaní snímky Star Trek (2009) s podtitulom Do temnoty.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Česko Slovenská SuperStar 2013: Štartuje už tretia séria
<< predchádzajúci článok
Rozdelia prestížne gramofóniky, hviezdy musia prísť zahalené

Odovzdali Oscary za vedecký a technický prínos - diskusné fórum čitateľov