Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Opäť štartuje registrácia miest do súťaže o atraktívny športovo-oddychový areál K Park


Tagy: K Park PR

.entry-title { font-size: 38px; } Do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland sa zapojilo 36 miest a mestských častí z celého Slovenska. Na základe hlasovania ...Zdieľať
kl_kpark_pr_kolobezka 676x478 16.5.2022 (Webnoviny.sk) -

Do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland sa zapojilo 36 miest a mestských častí z celého Slovenska. Na základe hlasovania verejnosti získalo sedem z nich od reťazca moderný športovo-oddychový areál K Park. Od 16. mája sa môžu mestá registrovať do druhého ročníka.

Prihlásiť sa môžu všetky slovenské mestá a mestské časti, v ktorých sa nachádza predajňa obchodnej siete Kaufland, s výnimkou tých, čo už K Park vyhrali v minulom ročníku projektu. Pripomeňme, že po hlasovaní verejnosti začiatkom tohto roka, v ktorom bolo odovzdaných bezmála 990-tisíc hlasov, sa v prvej sedmičke umiestnili Košice Poľov, Dolný Kubín, Rimavská Sobota, Rožňava, Bratislava Devínska Nová Ves, Sabinov a Košice Sídlisko Ťahanovce. V týchto mestách sa zrealizujú v najbližších týždňoch stavebné práce a otvorenie samotných športovo-oddychových areálov pre verejnosť sa očakáva v letných mesiacoch.

Cieľom projektu je ponúknuť najmä tínedžerom miesto, kde si môžu nielen zašportovať, ale aj aktívne relaxovať, ideálne s partiou kamarátov. V K Parku nájdu množstvo príležitostí na rôzne športové aktivity – jazdu na skateboarde, streetball, ping pong, lezeckú stenu či workoutovú konštrukciu. Nebudú chýbať ani lavičky a trávnatá plocha na piknik.

 "Mnohí odborníci poukazujú na to, že mladí ľudia trávia stále viac času vo virtuálnom svete a chýba im dostatok pohybu na čerstvom vzduchu. Kaufland chce aj týmto projektom prispieť k tomu, aby tínedžeri znovu objavili radosť z outdoorových aktivít. Projektom K Park im chceme ponúknuť atraktívny priestor, kde sa môžu stretávať a spoločne si zašportovať," hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Viac informácií nájdete na www.kauflandpark.sk

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Opäť štartuje registrácia miest do súťaže o atraktívny športovo-oddychový areál K Park © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: K Park PR
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kto získa anti-cenu Homofób roka? Výrokmi sa „blysli“ Fico, Matovič a v päťke nominovaných je aj Haľko
<< predchádzajúci článok
V parlamente je deväť strán, ktoré samostatne nekandidovali vo voľbách