Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Operácia v Nemocnici Bory je realitou aj pre poistencov a poistenky UnionuMožnosť hospitalizácie v Nemocnici Bory majú aj poistenci a poistenky Unionu. Vedenie Union zdravotnej poisťovne potvrdilo, že zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s Nemocnicou Bory je už od začiatku mája ...Zdieľať
nemocnica bory  676x451 7.6.2023 (SITA.sk) - Možnosť hospitalizácie v Nemocnici Bory majú aj poistenci a poistenky Unionu. Vedenie Union zdravotnej poisťovne potvrdilo, že zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s Nemocnicou Bory je už od začiatku mája rozšírená aj o lôžkovú zdravotnú starostlivosť.


"Je našou prioritou, aby poistenci a poistenky Unionu dostávali kvalitnú zdravotnú starostlivosť a dohoda s novou Nemocnicou Bory bola pre nás prirodzeným krokom smerom k zlepšovaniu dostupnosti zdravotnej starostlivosti pre našich poistencov. Určite nechceme ukrátiť našich poistencov o možnosť navštevovať a liečiť sa v nemocnici európskeho štandardu, práve naopak," uvádza riaditeľ sekcie poistenia Unionu Jozef Koma. Rovnako ako pre poistencov Dôvery bude lôžková (ústavná) zdravotná starostlivosť aj pre poistencov a poistenky Unionu plne hradená z verejného zdravotného poistenia a poistenci a poistenky budú môcť využívať počas pobytu v nemocnici nadštandardné izby.

Zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti pokrýva všetky špecializácie (gynekologicko-pôrodnícke, vnútorné lekárstvo, neurológia, chirurgia, anestéziológia a intenzívna medicína, neurochirurgia, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, gastroenterológia, klinická onkológia, otorinolaryngológia, radiačná onkológia, ortopédia a urológia). Od 1.6. 2023 je zazmluvnená aj neonatológia a jednotka intenzívnej starostlivosti o novorodencov, keďže pôrodnica funguje v Nemocnici Bory práve od začiatku júna. V prípade, že si budúce mamičky pre narodenie dieťatka vyberú Nemocnicu Bory, Union zdravotná poisťovňa im pripomína, aby nezabudli konzultovať svoje plánovanie pôrodu s gynekologickou ambulanciou v Nemocnici Bory tak, aby boli po 36. týždni tehotnosti zaradené do sledovania pred pôrodom.

"Všetky dôležité informácie nájdu naši poistenci a poistenky aj na našej webstránke, kde sme pre nich pripravili zhrnutie najčastejšie kladených otázok a inštrukcií. Veríme, že naši poistenci a poistenky budú mať s Nemocnicou Bory len tie najlepšie skúsenosti," dodáva za Union hovorkyňa Kristína Baluchová.

Informačný servis


Zdroj: SITA.sk - Operácia v Nemocnici Bory je realitou aj pre poistencov a poistenky Unionu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
My nie sme obchodníci, my sme odborníci, povedal Ódor a útoky si niektorí nechali až za plot úradu
<< predchádzajúci článok
Zničenie priehrady Kachovka je najhoršia ekologická katastrofa v Európe od Černobyľu, niekoľko ľudí je nezvestných