Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

21. októbra 2011

Orange prináša Príbehu ulice 2 tour do štyroch miest Slovenska aj do mobilovJesenné predstavenia aktuálne najúspešnejšieho slovenského muzikálu Príbeh ulice 2 sa práve začali.Zdieľať
Jeho protagonisti vystupujú popri hlavnom meste aj v ďalších mestách Slovenska. Diváci sa počas turné môžu tešiť na predstavenia so silným príbehom zabalené do skvelých speváckych a tanečných výkonov. Orange ako generálny partner muzikálu prináša originálnu hudbu z Príbehu ulice 2 tour aj do mobilov, a to jednoducho prostredníctvom svojej novej služby MusicJet.
 
Turné predstavení Príbeh ulice 2 odštartovalo 20. októbra a do 29. októbra navštevuje postupne Košice, Martin, Nitru a Banskú Bystricu. Následne sa muzikál vracia na svoju domovskú Novú scénu v Bratislave. Predstavenia so silným príbehom, kde sa v kontraste drsného pouličného života odohráva nadčasový prí beh lásky, si môžu diváci v októbri vychutnať v nasledovných mestách:
 
Dátum
mesto
20.10.
Košice
22.10.
Martin
27.10.
Nitra
29.10.
Banská Bystrica
 
 
 
Orange ako generálny partner turné vtiahne v mestách návštevníkov aj do súťaží, v ktorých môžu získať vstupenky do divadla, exkluzívny vstup do zákulisia divadla ako aj rôzne darčeky spojené s muzikálom.
 
V druhom pokračovaní pôvodného muzikálu Príbeh ulice sa objavujú mnohé známe tváre, exkluzívni hostia Tour Rytmus a Tina dopĺňajú zvučné mená ako Táňa Pauhofová, Robo Jakab, Eva Sakálová či Kristína Farkašová. Súčasťou tímu sú tanečníci a hudobníci, ktorých vytiahli producenti spolu s fanúšikmi na divadelné dosky priamo „z ulice“. O scenár a réžiu sa postaral režisér Nikita Slovák. Známy choreograf Miňo Kereš pripravil mix tých najlepších tanečných choreografií, v ktorých spojil rôzne kreácie a tanečné štýly. Opak z formácie AMO sa postaral o vynikajúcu hudbu a spoločne s Máriou Čírovou naspieval aj ústredný singel k muzikálu.
 
Aby mohli mať všetci priaznivci Príbehu ulice originálnu hudbu z muzikálu neustále pri sebe, Orange ju prináša aj prostredníctvom svojej novej služby MusicJet. Obrovský hudobný archív, ktorý je s mobilom či na počítači vždy poruke, si obľúbili aj členovia tanečnej formácie The Pastels. MusicJet poskytuje okamžitý prístup k viac ako 1,5 miliónu skladieb a jeho Lite verziu si môže každý vyskúšať úplne zadarmo. Viac informácií nájdete na www.ohudbe.sk/musicjet.
 
Presný harmonogram vystúpení ako aj dôležité informácie o muzikáli sú dostupné na stránke www.pribehulice2.sk. Unikátny nový obsah k Príbehu ulice 2, nové pikošky a fotky ako aj exkluzívne videá očami členov The Pastels z príprav a zo zákulisia tour budú aktualizované vždy deň po skončení každého predstavenia na oficiálnej stránke Orangeu a The Pastels na Facebooku.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Na kajaku s veľrybami
<< predchádzajúci článok
Lindsay Lohan prvý deň zmeškala verejnoprospešné práce