06. augusta 2009

Osemstovkár Repčík tretí na mítingu v Kodani

Slovenský reprezentant Jozef Repčík (Spartak Dubnica n/V.) obsadil na medzinárodnom atletickom mítingu v Kodani v behu na 800 metrov 3. miesto časom 1:47,44 min. Pre zverenca trénera Ivana Peťovského to bol ...

KODAŇ 6. augusta (WEBNOVINY) - Slovenský reprezentant Jozef Repčík (Spartak Dubnica n/V.) obsadil na medzinárodnom atletickom mítingu v Kodani v behu na 800 metrov 3. miesto časom 1:47,44 min. Pre zverenca trénera Ivana Peťovského to bol posledný štart pred svetovým šampionátom v Berlíne (15. - 23. 8.). Dvadsaťtriročný slovenský rekordér si zabehol svoj štvrtý najlepší tohtoročný výkon a zopakoval na kodanskom mítingu umiestnenie spred dvoch rokov.

"Po náročnom sústredení v St. Moritzi sa mi ešte stále bežalo ťažko, ale dúfam, že to bude dobré. Trochu potrénujem a uvidíme, na čo to bude stačiť v Berlíne. Neviem, čím to je, ale tento celý rok pre mňa nie je dobrý," uviedol po pretekoch Repčík pre agentúru SITA.