Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

28. februára 2021

Ott Tänak vybojoval vo Fínsku svoj štrnásty triumf v kariére, lídrom seriálu WRC je RovanperäArktickú rely vo Fínsku ovládol Estónec Ott Tänak na automobile značky Hyundai a vybojoval štrnáste víťazstvo v kariére. Majster sveta z ...Zdieľať
finland_fia_world_rally_championship_82603 4352dc2eb13045ca83b0cc86e9ee3409 676x451 28.2.2021 (Webnoviny.sk) - Arktickú rely vo Fínsku ovládol Estónec Ott Tänak na automobile značky Hyundai a vybojoval štrnáste víťazstvo v kariére.


Majster sveta z roku 2019 zvíťazil pred Fínom Kallem Rovanperäm na Toyote, ktorý sa na ľade a snehu dostal na čelo majstrovského seriálu WRC.

Rovanperä má po druhom podujatí sezóny na konte 39 bodov a náskok 4 bodov pred Belgičanom Thierrym Neuvillem na hyundaii. Tretí je víťaz úvodnej Rely Monte Carla Francúz Sébastien Ogier na Toyote.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ott Tänak vybojoval vo Fínsku svoj štrnásty triumf v kariére, lídrom seriálu WRC je Rovanperä © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tomáš Klobučník sa po prekonaní koronavírusu trápi s dychom. Vo vode sa iba kúpe
<< predchádzajúci článok
Obrovský slalom v Bansku vyzeral pre Adama Žampu nádejne, zvíťazil Francúz Mathieu Faivre

Ott Tänak vybojoval vo Fínsku svoj štrnásty triumf v kariére, lídrom seriálu WRC je Rovanperä - diskusné fórum čitateľov