Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. decembra 2011

Pamiatku Václava Havla si uctia i v KošiciachKoncertom si v piatok Košice uctia pamiatku prvého porevolučného a súčasne aj posledného československého prezidenta Václava Havla. Plánovaný vianočný koncert „Beatles Vianoce ...Zdieľať
vaclav havel KOŠICE 21. decembra (WEBNOVINY) – Koncertom si v piatok Košice uctia pamiatku prvého porevolučného a súčasne aj posledného československého prezidenta Václava Havla.


Plánovaný vianočný koncert „Beatles Vianoce 2011“ v piatok od 16:00 pri Immaculate na Košickej Hlavnej ulici bude venovaný Václavovi Havlovi a ponesie sa v spomienkovom duchu.

V jeho úvode zaznejú piesne v podaní žiakov Základnej umeleckej školy Jantárová, po ktorých bude nasledovať krátky príhovor primátora Košíc Richarda Rašiho. V programe vystúpi aj košická skupina Backwards, ktorá svoj repertoár prispôsobila pocte a spomienke na veľkého človeka a politika.

Vo vestibule košického magistrátu je vystavená kondolenčná listina, v ktorej môžu Košičania vyjadriť sústrasť. Český spolok v Košiciach oznámil, že kondolenčná listina k úmrtiu Václava Havla je prístupná aj v sídle Českého spolku na Hlavnej 70 v Košiciach. Do kondolenčných kníh sa môžu Košičania podpisovať dnes od 8:00 do 17:00 a vo štvrtok do 15:00.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bežný účet v októbri dosiahol prebytok vyše 300 mil. eur
<< predchádzajúci článok
Japonsko nechalo úrokové sadzby a zhoršilo výhľad ekonomiky

Pamiatku Václava Havla si uctia i v Košiciach - diskusné fórum čitateľov