Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. augusta 2013

Pavol Frešo chce prejsť celý kraj na aute, bicykli a pešoBratislavský župan Pavol Frešo chce do novembrových regionálnych volieb prejsť všetky mestá a obce kraja autom, bicyklom a peši. Predstavili sme už naše podporné auto, využijem ...Zdieľať
freso pred krajskymi volbami smeruje BRATISLAVA 4. augusta (WEBNOVINY) – Bratislavský župan Pavol Frešo chce do novembrových regionálnych volieb prejsť všetky mestá a obce kraja autom, bicyklom a peši.


Predstavili sme už naše podporné auto, využijem obľúbený bicykel a hromadnú dopravu. Ako povedal v rozhovore pre agentúru SITA, práve hromadná doprava je veľmi príjemné miesto, kde sa dá s ľuďmi stretávať.

„Mám obrovský záujem, aby sme v kampani predstavili to, čo tri a pol roka na Bratislavskej župe funguje, to je funkčná stredopravá koalícia. Môžme ju predstaviť tak, že v rámci kampane, v rámci debaty s ľuďmi, v rámci debaty s kandidátom na župana, zoberieme aj poslankyne, poslancov, respektíve kandidátov na poslankyne a poslancov tejto stredopravej koalície v príslušných obvodoch a budeme i spolu s nimi chodievať. Kampaň stmeľuje celý stredopravý tím,“ povedal.V Bratislavskej župe je podľa Freša stredopravá koalícia funkčná. Upozornil, že nepočuť o nejakých sporoch, neboli žiadne rozpady, nikto sa neurazil, nikto nerobil nijaké konflikty. „Je to dané aj tým, že sme pred tými štyrmi rokmi postupovali v kampani spoločne. Keď sme neskôr robili výjazdy v rámci župy, tak vždy sme pozývali poslankyne a poslancov všetkých strán. Na tieto výjazdy často chodievali a malo to potom obrovský účinok,“ povedal s tým, že potom bolo menej politizácie debaty na župe a bolo viac pragmatických riešení na základe kontaktov s ľuďmi.

„Logicky v tom budeme pokračovať ďalej aj v tejto kampani. Pretože je to len pokračovanie toho, čo tu štyri roky robíme,“ konštatoval.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lesný požiar v Blatnici sa nepodarilo lokalizovať
<< predchádzajúci článok
Horskí záchranári mali v Tatrách rušný deň aj noc

Pavol Frešo chce prejsť celý kraj na aute, bicykli a pešo - diskusné fórum čitateľov

Frešo chce prejsť celý kraj pešo...4.8. 16:38:33