Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. júla 2020

Pellegriniho strana začala zbierať podpisy na registráciu, akciu nazvali Pelletón (video)Vznikajúca strana Hlas - sociálna demokracia (Hlas) podpredsedu Národnej rady SR (NR SR) a bývalého premiéraZdieľať
peter pellegrini 2 676x451 13.7.2020 (Webnoviny.sk) - Vznikajúca strana Hlas - sociálna demokracia (Hlas) podpredsedu Národnej rady SR (NR SR) a bývalého premiéra Petra Pellegriniho v pondelok v meste pod Urpínom začala oficiálne zbierať podpisy potrebné na registráciu na Ministerstve vnútra SR.


Akciu zberu podpisov pre novú stranu nazvali "Pelletón". Podľa Pellegriniho chcú minimálne 10-tisíc podpisov vyzbierať najneskôr do 12. augusta, aby následne mohli stranu zaregistrovať. Medzi desiatkami podporovateľov na námestie v Banskej Bystrici prišiel aj primátor krajského mesta s tým, že ide z jeho strany aktuálne len o podporu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Pellegriniho strana začala zbierať podpisy na registráciu, akciu nazvali Pelletón (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. vyhlasuje generálny pardon do 30. októbra 2020
<< predchádzajúci článok
Situácia v Chorvátsku sa zhoršuje, Slovensko ho možno vyradí zo zoznamu „zelených“ krajín

Pellegriniho strana začala zbierať podpisy na registráciu, akciu nazvali Pelletón (video) - diskusné fórum čitateľov