04. marca 2012

Petrohrad zvíťazil na ľade CSKA Moskva a vedie

Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili vo štvrtom zápase prvého kola bojov o Gagarinov pohár v Kontinentálnej hokejovej lige na ľade CSKA Moskva 2:1 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazstvá vedú už ...

hokejpuk MOSKVA 4. marca (WEBNOVINY) - Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili vo štvrtom zápase prvého kola bojov o Gagarinov pohár v Kontinentálnej hokejovej lige na ľade CSKA Moskva 2:1 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazstvá vedú už 3:1.

O triumf Petrohradu sa postaral v druhej minúte predĺženia skúsený ruský útočník Maxim Afinogenov. Divoké stretnutie videli diváci v Chanty-Mansijsku, kde Jugra hostila Čeľabinsk. Domáci viedli po druhej tretine už 6:2 a zdalo sa, že víťazstvo majú vo vrecku, no v poslednej časti nastal veľký obrat, keď Čeľabinsk strelil 5 gólov a vedie v sérii 2:1.

Barys Astana dokázal uspieť pred domácimi fanúšikmi nad Magnitogorskom 3:2 a v sérii tiež vedie 2:1 podobne ako Kazaň, ktorá dosiahla víťazstvo 4:3 po predĺžení na ľade Ufy. Hráči Avangardu Omsk vyhrali aj tretí zápas nad Chabarovskom (3:0). V nedeľu na ľade Amuru uspeli 4:2.