|  | 
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|  | ||||||
|  Piatok  31.10.2025 | Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky | 
|  | ||||||
|  Meniny má Aurélia | Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino | 
|  Úvodná strana |  Včera  Archív správ  Nastavenia |  |  Kontakt |  Inzercia | 
|  | 
18. mája 2007
Philip Kotler LIVE v Bratislave
Spoločnosť TOP Events pripravila ďalší z eventov na najvyššej úrovni zameraný na medzinárodný marketing a manažment pod vedením svetovej osobnosti, marketingového „guru“, Philipa Kotlera. Top ...
Zdieľať
 
 BRATISLAVA 18. mája (WN/PR) - Spoločnosť TOP Events pripravila ďalší z eventov na najvyššej úrovni zameraný na medzinárodný marketing a manažment pod vedením svetovej osobnosti, marketingového „guru“, Philipa Kotlera. Top event roka v marketing manažmente, interaktívny seminár pod názvom MARKETING MOVES – Marketing hybná sila novej ekonomiky sa uskutoční dňa 23. mája 2007, v Radisson SAS Carlton hoteli v Bratislave.
Účastníci seminára -  topmanažéri, marketingoví, reklamní, PR špecialisti, ale i obchodní manažéri budú mať jedinečnú príležitosť získať informácie o nových trendoch v medzinárodnom marketingu a manažmente, ale najmä diskutovať s Prof. Philipom Kotlerom o aktuálnych otázkach, či problematických oblastiach globálneho i lokálneho významu. Tematicky bohatý obsah seminára poskytne množstvo príležitostí pre účastníkov zapojiť sa do diskusie, overiť si svoje poznatky, vzájomne sa inšpirovať a motivovať (podrobný program www.topevents.sk): 
Výzvy súčasnosti 
Marketing verzus predaj – ako zlepšiť ich vzťahy a vzájomnú spoluprácu   
Lojálni zákazníci ako výsledok uplatnenia holistického marketingu 
Výber víťaznej stratégie (Blue Ocean Strategy)
Pomocou laterálneho marketingu k objaveniu nových nápadov na nové produkty        
Nové komunikačné nástroje v marketingu a ich využitie 
Posun k high-tech marketingu
Digitálna ekonomika
Organizátor pripravil v spolupráci s pražským vydavateľstvom odbornej manažérskej literatúry Management Press pre účastníkov seminára, ale i odbornú verejnosť prekvapenie navyše – novinku v podobe knihy Marketing v pohybu (Marketing Moves). Autorom je Philip Kotler, spoluautori: Dipak C. Jain, Suvit Maesincee.
TLAČOVÁ KONFERENCIA
Okrem samotného seminára je pripravených viacero zaujímavých sprievodných aktivít. Jednou z nich je aj tlačová konferencia otvorená pre všetkých novinárov, ktorí majú záujem osobne sa stretnúť s celosvetovo uznávaným a dosiaľ neprekonaným lídrom v oblasti marketing manažmentu a z „prvej ruky“ získať neoceniteľné informácie, ktoré sa stanú atraktívnym materiálom pre samotné médium, a následne  čitateľov, poslucháčov, televíznych divákov, alebo internetových návštevníkov. 
Účastníci tlačovej konferencie:
- Prof. Philip Kotler 
- Ing. Lenka Kmeťová, organizátorka, riaditeľka spoločnosti TOP Events, s.r.o. 
Moderátorka: Andrea Vadkerti
Dátum: 23. máj 2007
Čas: 17.00 hod.
Miesto: Radisson SAS Carlton Hotel, Bratislava – MIRROR BAR 
Partnermi seminára sú: TOP PARTNERI – KIA MOTORS, Procter & Gamble, REKLAMNÍ PARTNERI – Oriflame, Samsung, Železiarne Podbrezová, PARTNERI – Hewlett-Packard, Slovenské cukrovary (Korunný cukor), GASTRO PARTNERI – Coca Cola, Segafredo a Villa Vino Rača.
Seminár mediálne podporili: GENERÁLNI MEDIÁLNI PARTNERI – TA3, Hospodárske noviny, SITA, Aktuálne.sk, MEDIÁLNI PARTNERI – Bratislava Leaders Magazine, ETARGET, EUROREPORTplus.
EVENT PARTNER – Radisson SAS Carlton Hotel
Bližšie informácie a potvrdenie účasti na TK: 
TOP Events, s.r.o. / Jašíkova 2 / 821 03 Bratislava 
Tel.: 02 4829 1663 / mobil: 0903 246 693 / e-mail: info@topevents.sk / www.topevents.sk
TOP Events


 Regióny
 Regióny


 Mobilná verzia
 Mobilná verzia 
  
 

