Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

23. júla 2018

Po útoku kyselinou na trojročné dieťa zatkli v Británii troch mužovBritská polícia zatkla v Londýne troch mužov po pravdepodobnom útoku kyselinou na trojročného chlapca v anglickom meste Worcester. Informovala o tom v pondelok agentúra ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Londýn 23. júla (TASR) - Britská polícia zatkla v Londýne troch mužov po pravdepodobnom útoku kyselinou na trojročného chlapca v anglickom meste Worcester. Informovala o tom v pondelok agentúra Reuters.


Dieťa hospitalizovali so závažnými popáleninami na tvári a na rukách. K útoku došlo podľa polície v jednom z obchodov v nákupnom centre vo Worcestri ešte v sobotu popoludní.

Chlapca v nedeľu z nemocnice prepustili, ale ešte nie jasné, či sa neprejavia dlhodobé následky jeho zranení, uviedla polícia.

Troch mužov vo veku 22, 25 a 26 rokov zatkli pre podozrenia zo sprisahania s cieľom spôsobiť ťažkú telesnú ujmu. Ďalší 39-ročný muž zostáva vo väzbe. Podľa polície bol chlapec zámerným cieľom útoku.

V Británii zaznamenali nedávno nárast počtu útokov kyselinou a vláda chce sprísniť predaj leptavých látok, najmä osobám do 18 rokov, dodáva Reuters.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Portugalci pašovali z Kene 14 kg heroínu, maďarskí colníci ho odhalili
<< predchádzajúci článok
Slovensko je siedmou najlacnejšou krajinou Európskej únie

Po útoku kyselinou na trojročné dieťa zatkli v Británii troch mužov - diskusné fórum čitateľov