Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. apríla 2023

Podľa Gröhlinga je parlament „besný a odtrhnutý z reťaze“. Voličstvo by sa malo pozerať, čo poslanci predvádzajúStrana Sloboda a Solidarita (SaS) podporovala v Národnej rade (NR) SR zákony, na ktoré sú naviazané prostriedky z ...Zdieľať
11 676x441 23.4.2023 (SITA.sk) - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) podporovala v Národnej rade (NR) SR zákony, na ktoré sú naviazané prostriedky z Plánu obnovy, povedal poslanec NR SR Branislav Gröhling v diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O 5 minút 12.


K blížiacej sa schôdzi parlamentu uviedol, že diskusia o návrhoch ešte bude prebiehať. Dodal, že by bol rád, keby si voličstvo pozrelo, čo predvádzajú ostatní poslanci, spomenul napríklad zákaz nedeľného predaja. Parlament je podľa neho „besný a odtrhnutý z reťaze" a nevie, čo sa počas schôdze bude diať.

Dočasne poverená ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) dúfa, že reformy potrebné na čerpanie prostriedkov z Plánu obnovy prejdú parlamentom. Jej politický subjekt prináša na schôdzu návrh na úpravu paragrafu 363 a podľa Remišovej plánujú hlasovať aj za ďalšie návrhy na úpravu daného paragrafu.


Zdroj: SITA.sk - Podľa Gröhlinga je parlament „besný a odtrhnutý z reťaze“. Voličstvo by sa malo pozerať, čo poslanci predvádzajú © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polícia objasnila prípad dlhoročnej drogovej trestnej činnosti v Bratislavskom kraji, obvinila sedem osôb (video)
<< predchádzajúci článok
Nezamestnanosť v Trenčianskom kraji klesla, je tretia najnižšia na Slovensku