Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

31. októbra 2022

Pogba príde o svetový šampionát, uviedol jeho agentPogbov štart na šampionáte sa začal výrazne komplikovať pre problémy s kolenom, ku ktorým sa pridružilo zranenie stehna.Zdieľať
Pogba príde o svetový šampionát, uviedol jeho agent

Francúzsky futbalista Paul Pogba príde o MS 2022 v Katare, na ktorých budú zverenci Didiera Deschampsa obhajovať titul. Uviedol to hráčov agent Rafaela Pimenta. Pogbov štart na šampionáte sa začal výrazne komplikovať pre problémy s kolenom, ku ktorým sa pridružilo zranenie stehna.


"Lekári po analýze výsledkov vyšetrení dospeli k záveru, že Paul potrebuje ešte viac času na to, aby sa po operácii kolena úplne zotavil. Nebude k dispozícii francúzskej reprezentácii na MS v Katare a k svojmu klubu Juventus Turín sa pripojí až po šampionáte," povedal Pimenta.

Pogba nehral za Juventus od júlového prípravného zápasu proti mexickému klubu Guadalajara (2:0). Za tím, do ktorého sa vrátil po šiestich rokoch, tak ešte nenastúpil počas tejto sezóny v súťažnom zápase. Nové zranenie prišlo po jeho nedávnom návrate do tréningového procesu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hráčmi týždňa v NHL sú McDavid, Bratt a Fleury
<< predchádzajúci článok
Bratislava: Tehelné pole dejiskom Winter Classic, počíta sa s troma zápasmi