Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. novembra 2012

Policajný pes odhalil skrýšu drog, díler už je vo väzeníMarihuanu, z ktorej by sa dalo pripraviť až 2530 dávok, objavili policajti ukrytú pod schodišťom v obytnom bloku na Cottbuskej ulici v Košiciach. Obvineniam z drogovej trestnej ...Zdieľať
marihuana kosice BRATISLAVA/KOŠICE 29. novembra (WEBNOVINY) - Marihuanu, z ktorej by sa dalo pripraviť až 2530 dávok, objavili policajti ukrytú pod schodišťom v obytnom bloku na Cottbuskej ulici v Košiciach.


Obvineniam z drogovej trestnej činnosti už čelí 25-ročný Tomáš. Nešlo o náhodnú akciu. Policajtom pri zásahu pomáhal aj služobný pes špeciálne vycvičený na drogy.

Ako agentúru SITA informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, sušenú rastlinu našli na dobre ukrytom mieste v uzamknutom priestore. Zadržané drogy by sa dali predať za vyše 3100 eur.

Pri zásahu zadržali aj mladého Košičana. Tomáš ešte vyhodil z auta päť skladačiek sušenej rastliny. Podľa polície marihuanu nakupoval od roku 2008 a následne ju predával ďalším osobám.

Obvinený skončil v policajnej cele s návrhom na vzatie do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na 10 až 15 rokov.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Druhý pilier opustilo už takmer 9-tisíc sporiteľov
<< predchádzajúci článok
V Rožňavskom okrese horela udiareň, hasiči prišli zbytočne

Policajný pes odhalil skrýšu drog, díler už je vo väzení - diskusné fórum čitateľov