Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. apríla 2011

Policajt skokom do Váhu zachránil dievčinuSkokom do Váhu zachránil policajt pohotovostnej motorizovanej jednotky život 16-ročnej dievčiny zo Žiliny. Policajtov privolali v nedeľu večer k mostu v ...Zdieľať
hornad policia rieka Foto: Ilustračné foto SITA/Marián Angelovič ŽILINA 18. apríla (WEBNOVINY) - Skokom do Váhu zachránil policajt pohotovostnej motorizovanej jednotky život 16-ročnej dievčiny zo Žiliny. Policajtov privolali v nedeľu večer k mostu v Žiline - Budatíne, kde tínedžerka skočila do vody.


Policajná hliadka odstavila auto pri moste a zbehla pod most, kde baterkami prehľadávali rieku. Pod železničným mostom zbadali policajti mladíka, ktorý kričal o pomoc pre topiacu sa priateľku.

Ako agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, jeden z policajtov nerozmýšľal, vyzliekol sa a skočil do rieky. Premrznuté a vysilené dievča držal nad vodou do príchodu hasičských záchranárov s člnom. Dievča potom prevzali pracovníci rýchlej zdravotníckej pomoci. Policajt, ktorý zachránil mladý ľudský život, bude navrhnutý nadriadenému na odmenu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obnovu kostola v Červenom Kláštore na budúci rok ukončia
<< predchádzajúci článok
Muž lúpil s príborovým nožíkom, chcel víno a peniaze