Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. novembra 2011

Polícia našla v Šenkviciach dve mŕtvoly, údajne ide o vražduPolícia dnes v rodinnom dome v Šenkviciach v okrese Pezinok našla mŕtveho muža a ženu. "V čase približne o 10:45 bolo prijaté na policajnú linku 158 oznámenie, že v jednom z ...Zdieľať
mrtvola BRATISLAVA 20. novembra (WEBNOVINY) - Polícia dnes v rodinnom dome v Šenkviciach v okrese Pezinok našla mŕtveho muža a ženu.


"V čase približne o 10:45 bolo prijaté na policajnú linku 158 oznámenie, že v jednom z rodinných domov v Šenkviciach sa nachádzajú dve mŕtve osoby. Na miesto bola okamžite vyslaná policajná hliadka, ktorá sa skontaktovala s oznamovateľom a predmetné oznámenie potvrdila," informoval agentúru SITA bratislavský policajný hovorca František Peczár.

Podľa predbežných informácií polície by malo ísť o 67-ročnú majiteľku domu, identita mŕtveho muža zatiaľ nie je známa.

"Ohliadajúci súdny lekár predbežne cudzie zavinenie nevylúčil a nariadil vykonať súdnu pitvu, ktorá určí presnú príčinu smrti," uviedol hovorca.

Prípad prevzalo Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave. Vyšetrovateľ začal v tomto prípade trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. "V súčasnosti policajti na mieste vykonávajú neodkladné a neopakovateľné úkony, preto v týchto chvíľach nie je možné poskytnúť bližšie informácie," uzavrel Peczár.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tajné materiály o prezidentovi Obamovi ležali na ulici
<< predchádzajúci článok
Robert Fico žiada lekárov, aby sa vrátili k pacientom