Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

23. februára 2020

Polícia našla v Severnom Macedónsku opustený kamión, vnútri sa nachádzalo 47 migrantovSeveromacedónski pohraničníci našli na juhovýchode krajiny opustený kamión, v ktorom sa nachádzalo 47 migrantov. Na zaparkované vozidlo narazili v piatok v noci neďaleko hraníc Severného ...Zdieľať
central_america_migrant_caravan_70253 257c99aefc834c6b9e7062570824d683 676x465 23.2.2020 (Webnoviny.sk) - Severomacedónski pohraničníci našli na juhovýchode krajiny opustený kamión, v ktorom sa nachádzalo 47 migrantov.


Na zaparkované vozidlo narazili v piatok v noci neďaleko hraníc Severného Macedónska s Bulharskom a Gréckom. Jeho vodič bol preč a vo vnútri boli migranti z Afganistanu, Pakistanu a Iraku, uviedla v sobotu polícia.

Migrantov previezli do zadržiavacích centier v hlavnom meste Skopje a pohraničnom meste Gevgelija na juhu krajiny. Do Severného Macedónska prišli z Grécka, kam ich úrady pláimignujú naspäť deportovať.

Severomacedónska polícia informovala, že počas prvých troch januárových týždňov našli 1 365 migrantov, ktorí do krajiny prišli nelegálne.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia našla v Severnom Macedónsku opustený kamión, vnútri sa nachádzalo 47 migrantov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Premiér Pellegrini zrušil svoj program, hospitalizovali ho v nemocnici
<< predchádzajúci článok
Zamestnávatelia hodnotili programy politických strán, kritiku „schytal“ Smer, kotlebovci aj Kollár

Polícia našla v Severnom Macedónsku opustený kamión, vnútri sa nachádzalo 47 migrantov - diskusné fórum čitateľov