Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. mája 2018

Polícia obvinila muža z okresu Revúca, mal kradnúť a založiť požiarObvineniu zo zločinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci čelí 24-ročný muž z okresu Revúca, ktorý sa mal koncom apríla tohto roka vlámať do budovy športového klubu v Ružomberku a následne spôsobiť požiar. ...Zdieľať
Obvineniu zo zločinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci čelí 24-ročný muž z okresu Revúca, ktorý sa mal koncom apríla tohto roka vlámať do budovy športového klubu v Ružomberku a následne spôsobiť požiar. Foto: TASR/KR PZ v Žiline
Ružomberok 16. mája (TASR) – Obvineniu zo zločinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci čelí 24-ročný muž z okresu Revúca, ktorý sa mal koncom apríla tohto roka vlámať do budovy športového klubu v Ružomberku a následne spôsobiť požiar. TASR o tom informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Jana Balogová.


Z kancelárie a skladu mladík údajne odcudzil viacero druhov náradia a športové oblečenie v hodnote približne 520 eur. Následne mal presne nezisteným spôsobom spôsobiť v kancelárii a sklade pri tenisových kurtoch športového klubu požiar. "Došlo k zahoreniu a poškodeniu zariadenia, rôznych vecí a náradia, čím vznikla majiteľovi škoda najmenej 5000 eur," uviedla Balogová.

Obvinený mladík je stíhaný na slobode a v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
OPEC sa domnieva, že ropa sa len krátko udrží blízko 80 USD
<< predchádzajúci článok
FOTO: Danko: Slovensko je na Nasťu hrdé,dala národu radosť ako málokto

Polícia obvinila muža z okresu Revúca, mal kradnúť a založiť požiar - diskusné fórum čitateľov