Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. mája 2012

Polícia údajne zadržala nitrianskeho podpredsedu krajaPolícia zadržala sedem ľudí, medzi nimi údajne aj podpredsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Vladislava B. Šéf polície je k prípadu zatiaľ skúpy na slovo. „Môžem potvrdiť, že ...Zdieľať
policia BRATISLAVA 25. mája (WEBNOVINY) – Polícia zadržala sedem ľudí, medzi nimi údajne aj podpredsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Vladislava B. Šéf polície je k prípadu zatiaľ skúpy na slovo.


„Môžem potvrdiť, že prípad súvisí s procesom verejných obstarávaní,“ povedal na tlačovej besede policajný prezident Tibor Gašpar. Nechcel hovoriť o menách predvedených ľudí, mali by byť z okruhu organizátora verejných obstarávaní aj účastníkov.

Podrobnosti zverejnia v pondelok „vzhľadom na to, že tento prípad je ešte čerstvý a začal sa realizovať vo štvrtok,“ povedal policajný prezident s tým, že „dnes prebiehajú procesné úkony, ktoré sú ešte v takom štádiu, že by som asi poskytol nepresné informácie.“

Podľa jeho slov by bolo predčasné hovoriť, pre akú trestnú činnosť sedmičku ľudí zadržali a predviedli, pretože tá sa špecifikuje v súčasnosti výsluchmi a ďalším dokazovaním, to znamená vyhodnotením listinných dokladov.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tureckú kurdskú poslankyňu za prokurdskú propagandu
<< predchádzajúci článok
Slováci zaplatia za odchod Grécka z eurozóny miliardy eur

Polícia údajne zadržala nitrianskeho podpredsedu kraja - diskusné fórum čitateľov