Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. septembra 2009

Popálil ju zápalkou a ukradol jej kabelkuNetradičný spôsob použil zlodej, ktorý v košickom obchodnom dome na Štúrovej ulici okradol 23-ročnú ženu. Páchateľ mladej žene popálil horiacou zápalkou ruku a vytrhol jej ...Zdieľať
BRATISLAVA/KOŠICE/MICHALOVCE 3. septembra (WEBNOVINY) - Netradičný spôsob použil zlodej, ktorý v košickom obchodnom dome na Štúrovej ulici okradol 23-ročnú ženu. Páchateľ mladej žene popálil horiacou zápalkou ruku a vytrhol jej kabelku. Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová, celkové škody vyčíslili na sto eur. Po zlodejovi polícia pátra.


Neznámy zlodej V Michalovciach okradol vodiča autobusu

Neznámy zlodej úradoval v stredu v areáli michalovskej SAD. Vodičovi autobusu ukradol peňaženku s peniazmi, dokladmi a dvoma platobnými kartami. Tie následne využil. Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová, páchateľ si vybral peniaze z bankomatu. Škody presiahli 400 eur.

Polícia neustále upozorňuje majiteľov bankomatových kariet, aby si PIN kódy ku kartám uložili na bezpečné miesto oddelene od karty. Môžu tak zabrániť neoprávnenému výberu peňazí z účtu. V prípade krádeže treba kartu ihneď zablokovať a kontaktovať políciu. Dôležité sú aj pravidelné kontroly výpisov z účtu. V prípade nezrovnalostí treba kontaktovať banku.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Las Vegas sa budú konať 13. majstrovstvá sveta v hre Monopoly
<< predchádzajúci článok
Falck už nebude členom asociácie záchraniek

Popálil ju zápalkou a ukradol jej kabelku - diskusné fórum čitateľov