![]() |
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|
Utorok 16.12.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
|
Meniny má Albína
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
|
|
|
|
|
|
|
|
17. júna 2015
Poslanci ukončili deň pôrodnými asistentkami, zajtra vystúpi prezident
Na snímke pohľad na rokovanie pléna parlamentu, ilustračné foto
Zdieľať
Na snímke pohľad na rokovanie pléna parlamentu, ilustračné foto Foto: TASR/Štefan PuškášDo lavíc sa vrátia vo štvrtok 18. júna, kedy ich čakajú návrhy ministra vnútra Roberta Kaliňáka. O 10.00 h vystúpi v pléne prezident SR Andrej Kiska. Rok po svojom nástupe do funkcie zhodnotí stav republiky. V správe sa chce zamerať na priority, ktoré počas roka mal. Kiska naposledy v parlamente vystúpil vlani v novembri, keď kritizoval pomery v zdravotníctve.
Do programu by sa mala vo štvrtok dostať aj novela zákona o významných investíciách, ktorú dnes schválila vláda. Parlamentu ju navrhuje prijať v skrátenom konaní. Právna norma má urýchliť procesy a konania v prospech významných investorov.
Na poslancov čaká aj pravidelná štvrtková Hodina otázok. Premiér Robert Fico bude odpovedať na otázku, či sa pozitívny vývoj ekonomiky premietne do zvyšovania životnej úrovne obyvateľstva.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR
