Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

14. júla 2011

Predstaviteľ Malfoya neverí, že čarodejnícka sága skončilaBritský herec Tom Felton, známy najmä ako Draco Malfoy z filmov o Harrym Potterovi, neverí, že by sa čarodejnícka filmová séria úplne skončila. Ako uviedol pre New York Magazine, veľmi ...Zdieľať
v londyne predstavili projekt pottermor BRATISLAVA 14. júla (WEBNOVINY) - Britský herec Tom Felton, známy najmä ako Draco Malfoy z filmov o Harrym Potterovi, neverí, že by sa čarodejnícka filmová séria úplne skončila.


Ako uviedol pre New York Magazine, veľmi rád by pokračoval v nakrúcaní filmov o mladom čarodejníkovi, ak by ešte dostal takúto príležitosť.

"Stále idem na tej vlne, ale rozhodne to už má horkú príchuť. Je to také krásne, že si nemyslím, že by sa to skutočne končilo. Bude to nejakým spôsobom pokračovať, aj keď vôbec netuším, akým," povedal herec. Ako doplnil, páčilo by sa mu, ak by autorka literárnej predlohy ságy, spisovateľka J.K. Rowling, pri písaní možných ďalších príbehov išla viac do hĺbky postáv.

David Yates, režisér posledného filmu s názvom Harry Potter a Dary smrti - 2 (2011), producent David Heyman, ako aj samotná Rowling však už popreli, že by mali nasledovať nejaké ďalšie knihy či filmy s Harrym Potterom ako hlavnou postavou. Yates tiež poprel špekulácie o možnej výrobe snímky, ktorá by divákom priniesla dej odohrávajúci sa ešte pred sfilmovanými príbehmi. Informácie zverejnila webová stránka Aceshowbiz.com.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bez notebooku a registračnej pokladne sa nezaobídete
<< predchádzajúci článok
Najlepším koncertom na Pohode bolo vystúpenie Portishead